Lt En
Pradžia
en

Registracija į ekskursiją

Dėl pandeminės situacijos šalyje šiuo metu ekskursijos Kauno kogeneracinėje jėgainėje nevykdomos bent iki 2022 m. sausio 31 d. Dėl jų atnaujinimo bus sprendžiama, įvertinus COVID-19 situaciją.

Kviečiame registruotis į Kauno kogeneracinėje jėgainėje vykstančias ekskursijas! Esame atviri vietinei bendruomenei ir siekiame kuo geriau gyventojus supažindinti su atliekų vertimo energija nauda Kauno rajonui, miestui ir visai šaliai.
Ekskursijos Kauno kogeneracinėje jėgainėje vyksta penktadieniais, 10 val. ir 12.30 val. Į jas užsiregistruoti galite, užpildę žemiau esančią registracijos formą.

Siekiame, kad jūsų apsilankymas būtų ne tik naudingas, bet ir saugus bei sklandus, todėl prašome susipažinti su šiomis taisyklėmis:

 1. Prieš atvykstant į Kauno kogeneracinę jėgainę būtina išankstinė registracija. Elektroninėje registracijos anketoje vėliausiai prieš 5 darbo dienas reikia pasirinkti vieną iš siūlomų ekskursijos laikų, pateikti atvykstančiųjų sąrašą bei nurodyti kontaktinius asmenis. Pateiktas ekskursijos dalyvių sąrašas nekoreguojamas. Į ekskursiją atvykti galima tik sulaukus tai patvirtinančios žinutės. Atkreipiame dėmesį, jog netgi užsiregistravus į Kauno kogeneracinės jėgainės ekskursiją ir gavus patvirtinimą, ekskursija gali būti atšaukta, jei jėgainėje vyktų neplaniniai darbai. Apie tai informuosime likus 1 dienai iki atvykimo dienos. 
 2. Siūlomus ekskursijų laikus pateikia pati bendrovė, kviesdama lankytojus išsirinkti jiems patogų laiką. Ekskursijos trukmė – iki 1,5 val.
 3. Lankytojų grupė – ne mažiau negu 10 ir ne daugiau kaip 15 asmenų.  Pavieniams asmenims ekskursijų neorganizuojame ir prie kitų grupių neprijungiame. Didesnių nei 15 asmenų grupių nepriimame siekdami užtikrinti ekskursijų kokybę ir lankytojų saugumą jėgainėje. Į ekskursiją atvykus mažiau negu 10 asmenų, galime atsisakyti vesti ekskursiją.
 4. Priimamų ekskursantų amžius – nuo 12 metų, kai priimamos mokinių grupės. Jaunesni asmenys priimami su tėvų arba globėjų priežiūra.
 5. Filmuoti ar fotografuoti bendruosius vaizdus lauke nėra draudžiama. Filmuoti ar fotografuoti gamybinėse ir administracinėse patalpose – galima tik su sutikimu. Filmuoti ar fotografuoti jėgainės darbuotojus be jų sutikimo – draudžiama.
 6. Ekskursijos metu negalima dėvėti aukštakulnių batų. Rekomenduojame pasirūpinti patogia avalyne ir laisvais, judesių nevaržančiais rūbais.
 7. Kadangi mūsų ekskursijos skirtos edukaciniams tikslams, šie apsilankymai nederinami su kelionių agentūromis ar kitomis trečiosiomis šalimis.
 8. Ekskursijų dalyviai privalo dėvėti šalmus ir liemenes visos ekskursijos metu.
 9. Ekskursijos Kauno kogeneracinėje jėgainėje yra nemokamos.
 10. Atvykę į ekskursija, dalyviai privalo pasirašyti, kad sutinka su ekskursijos taisyklėmis.
 11. Į Kauno kogeneracinę jėgainę atvykti galima tik turintiems galimybių pasus.

Bendrovė tvarko Jūsų asmens duomenis tik teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais. Detalesnė informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir susijusias teises skelbiama čia.

Pasirinkite norimą ekskursijos dieną ir laiką (ekskursija trunka ~ 1,5 val.)
Įrašykite tikslų Jūsų mokyklos / įstaigos / organizacijos pavadinimą:
Įrašykite savo vardą ir pavardę
Įrašykite savo elektroninio pašto adresą:
Įrašykite savo telefono numerį:
Žemiau įrašykite atvykstančių asmenų sąrašą (pilnus vardus, pavardes) ir transporto priemonių numerius. Jei tarp atvykstančiųjų yra nepilnamečių, prašome įrašyti tikslų jų amžių. Visi ekskursijos dalyvai turi būti vyresni nei 14 m. Dalyvių asmens dokumentai bus tikrinami prie apsaugos posto.
Užtikrinu, kad lankytojai įsipareigoja ekskursijos metu atsakingai elgtis ir laikytis saugumo taisyklių
Jūsų komentaras
Apsaugos kodas
Visos teisės saugomos © 2018. Sprendimas: UAB "Fresh Media"