Lt En
Pradžia
en

Karjera

Mes esame skirtingi, tačiau tai yra mūsų stiprybė – galime dalintis savo patirtimis ir kompetencijomis. Tik tokiu būdu galime nuveikti daugiau ir savo darbu kurti vertę Lietuvai. Mylime savo darbą ir jaučiame jo prasmę. Tai mus įkvepia būti veržlius – esame pamišę dėl technologijų, inovacijų ir efektyvumo. Kasdien kuriame sumanią energetiką ir ši unikali veikla yra didžiausias mūsų įkvėpimas.

Kauno kogeneracinė jėgainė – didelio efektyvumo kogeneracinė jėgainė, iš komunalinių ir nepavojingų pramoninių atliekų bei vandenvalos nuotekų dumblo gaminanti šilumą ir elektros energiją. Lietuvos Vyriausybės pripažinta valstybei svarbiu ekonominiu projektu, jėgainė padeda spręsti atliekų tvarkymo problemas ir padeda Lietuvai siekti Europos Sąjungos Žiedinės ekonomikos tikslų.

Mes priklausome „Ignitis grupei“, kuri yra tarptautinė energetikos bendrovė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse.

Kuriame sumanią energetiką, todėl esame veržlūs ir pamišę dėl technologijų, inovacijų ir efektyvumo. Esame pasirengę su tavimi dalintis sukaupta patirtimi, jei sutinki prisidėti prie didžiausios energetikos transformacijos ir kurti vertę Lietuvai.

 

 

 

Visos teisės saugomos © 2018. Sprendimas: UAB "Fresh Media"