Lt En
Neįgaliesiems
Pradžia
en

Apie jėgainę

„Kauno kogeneracinėje jėgainėje“ tvarkomos atliekos: pasitelkiant vienas moderniausių technologijų Europoje iš jų gaminama šilumos ir elektros energija. Taip ne tik išvengiama sąvartynuose besikaupiančių atliekų kalnų, bet ir iš vietinio kuro pagaminama energija.

UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“ priklauso dviem akcininkams: „Ignitis grupei” (51% akcijų) ir UAB „Gren Lietuva” (49% akcijų).

Jėgainė, įsikūrusi Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje, veiklą vykdo nuo 2020 metų.

Per metus jėgainėje sutvarkoma iki 255 tūkstančių tonų nepavojingų pramoninių ir komunalinių atliekų po antrinio rūšiavimo, kurios nebetinkamos perdirbti, bet turi energetinę vertę. Jėgainės katilo pakuros galia – 85 MW ir galima bendrai pagaminti 70 MW šilumos, o garo turbinos elektros generatoriaus galia – 26 MW. Šie pajėgumai leidžia pagaminti iki 30 proc. Kauno miesto šilumos poreikio ir elektros energija aprūpinti daugiau nei 130 tūkst. Lietuvos namų ūkių per metus. 

Įmonei vadovauja Bendrovės vadovas Ramūnas Paškauskas. Bendrovės vadovą skyrė trijų asmenų valdyba: pirmininkas Andrius Vilkauskas ir du nariai – Mantas Mikalajūnas ir Vitalijus Žuta.

Bendrovė yra įmonių grupės „Ignitis grupė“ dalis, todėl savo veikloje vadovaujasi bendra strategija

Mūsų pagrindinis siekis yra sukurti 100 % žalią ir saugią energijos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms.

Mus vienija, įkvepia ir motyvuoja mūsų vertybės: atsakomybė, partnerystė, atvirumas ir tobulėjimas. 

Mes esame įvairių energetiškai sumanių žmonių komanda, kurią vienija bendras siekis - sukurti 100 % žalią ir saugią energijos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms.

Visos teisės saugomos © 2018. Sprendimas: UAB "Fresh Media"