Lt En
Neįgaliesiems
Pradžia
en

Kauno kogeneracinė jėgainė prijungta prie šilumos tinklų: net ir užklupus šalčiams darbai jėgainės viduje nestos

Kauno kogeneracinė jėgainė prijungta prie šilumos tinklų: net ir užklupus šalčiams darbai...

Spalio 24 d. Kauno kogeneracinė jėgainė (KKJ) buvo sėkmingai prijungta prie Kauno miesto šilumos tiekimo tinklų. Šio objekto atstovai džiaugiasi, kad tais leis suplanuotus darbus jau atlikinėti ir jėgainės viduje.

Anot KKJ generalinio direktoriaus Ramūno Paškausko, saugus darbų atlikimas laikantis patvirtinto grafiko užtikrina, kad projektas bus įgyvendintas laiku.

„Esame išties patenkinti visais projekte dirbančiais rangovais, kurie sutelktai ir profesionalai atlieka prisiimtus įsipareigojimus, kad šis aplinkosauginis projektas taptų realybe“, – sako R. Paškauskas.

Tai, jog jėgainės statybos darbus vykdantys specialistai spėjo apšiltinti ir užsandarinti pastatus iki spalio vidurio, kuomet pradedamas šildymo sezonas, yra itin svarbu. Objektą sėkmingai prijungus prie Kauno šilumos tiekimo tinklų, atlikti būtinus darbus jau galima tęsti ir pastato viduje. Įmonės teritorijoje artimiausiu metu numatomi asfalto klojimo bei teritorijos sutvarkymo darbai .

Skaičiuojama, kad nuo 2017 m. gruodžio, kuomet buvo pradėti KKJ statybos darbai, dirbti objekte buvo apmokyti 3300 specialistų net iš 25 šalių.

 

Visos teisės saugomos © 2018. Sprendimas: UAB "Fresh Media"